DENGİZEKLER AİLE TARİHİ

Üyelik Girişi
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret67477
Saat

AMACIMIZ NEDİR

 AMACIMIZ NEDİR?

Bu site sadece soyadı Dengizek olan ailelerin değil, aynı zamanda gelinler ve damatlar dolayısı ile ailemize katılarak bizi hem nitelik hem nicelik  açısından zenginleştirmiş, bizim parçalarımız olmuş tüm akrabaların tanışması, üzüntü ne sevinçlerinin paylaşılması için kuruldu. Bu sitede geçen aile sözcüğü soyadı ne olursa olsun tüm akrabalarımızı kapsamaktadır.

 

Bu sitenin aynı zamanda bir aile tarihi hüviyeti kazanabilmesi için büyüklerimizin değerli katkılarına ihtiyaç duyacağız. benim bulup buluşturduğum parçalı bilgiler onların katkısı ile bütünlük ve doğruluk kazanacaktır. 

Burada geçmiş büyüklerimize ait yaşantılar, başarılar, tasa ve kıvançlar, yaşanmış anektodların anlatılmasının yanısıra ailemizde  gerçekleşecek etkinlikler, duyurular bu site vasıtası ile gerçekleştirilecektir. 

Bu sitede yer alacak olan fotoğraf galerisinde ise aile büyüklerinin resimleri, hepimiz için ortak değeri olan yerlerin manzaraları ve aile fertlerine ait fotoğraflarada yer verilecektir

 

Artık gençler bilgisayar konusunda pek mahir. Hemen hepsi biz eskilere bu konuda yardımcı olabilecek hatta ders verebilecek durumda. Bilgisayar ve internete yabancı olan aile büyüklerine onlar gerekli desteği sunacaklardır. Belki bize bir büyük olarak düşecek olan sadece bir başlangıç yapmak ve gençlerin bilemiyeceği aile geçmişi konusunda bilgilendirme olabilir. Kurulacak bu ortamın devamını sağlamak ise yine gençlere düşecek bir görev olmalıdır.